>

 

İstanbul Bayrak Direği Sistemi Nasıl Çalışır?

 

İstanbul bayrak direğinde halat sarma mekanizması, sonsuz tepe döner, bayrak çubuğu ve bayrak boncuğu gibi mekanizmalar kullanılmaktadır. Bu aparatlar tüm bayrak direği ürün yelpazesinde bulunmakta olup çeşitli noktalarda güvenliği attıran unsurlardır.

Sonsuz tepe döner ve bayrak çubuğu, bayrak direğinde bulunur ve bayrağın rüzgar yönüne doğru dalgalanmasını sağlayarak, direğe doğru dolanmasını engeller. Burada bayrak çubuğunun da etkisi bulunmaktadır.

Halat sarma mekanizmasıyla ise bayrak töreni ve değişimi gibi kullanımlarda rahatlıkla aşağı ve yukarı şekilde kullanılabilir. Kullanılan çelik halat ise kaliteyi maksimuma çıkartarak kopma gibi olumsuz durumların yaşanmasını engellemekte ve ekstra iş ve maliyet yükünü azaltmaktadır. Ankara bayrak direği, oluşturulan bu sistem ile birlikte bayrak direğinin kullanışlılığını ve uzun yıllar boyunca dayanıklılığını arttırmaktadır.

 

İSTANBUL BAYRAK DİREKLERİ - BAYRAK DİREĞİ MODELLERİ 2022

 

İstanbul Bayrak Direği Ürün Yelpazesi

 Sizlere kapsamlı bir ürün ve hizmet yelpazesi sunmaktayız:

 

  • Tedarik,
  • Kurulum,
  • Bakım ve
  • Yenileme.

 

İstanbul Bayrak Direği Tedarik

Bayrak direkleri, çeşitli malzeme türlerinde, çeşitli armatürler ve bağlantı parçaları ile sunulmaktadır.

Bayrak direkleri yelpazemiz, bahçe için üretilmiş bayrak direğinden, resmi, kurumsal veya uluslararası bir bina ya da şehir merkezinde bir anıt bayrak direği olacak şekilde çoğu gereksinimi karşılamaktadır.

 

İstanbul Bayrak Direği Kurulum

Aksi belirtilmedikçe, tüm bayrak direkleri, bayrak direğini dikmek ve bayrağı takmak amacıyla gerekli armatür ve donanımlarla birlikte gelmektedir.

İstanbul bayrak direğinin montajı da oldukça basittir ve bu basit kurulumu herkes yapabilir. Ücretsiz olarak verilen ankraj bölümü beton zemine gömülür. Bayrak direği 4 adet tijin üzerine oturtularak somun ve pul geçirilerek sıkılır. Bu montaj kolay olmasına rağmen ankrajın beton bölüme gömülmesi sebebiyle bayrak direği oldukça sağlamdır ve uzun yıllar çok şiddetli bir darbe almadığı takdirde herhangi bir sallanma veya devrilme durumu söz konusu olmaz.

 

BAYRAK DİREĞİ MODELLERİ 2022 - İSTANBUL BAYRAK DİREKLERİ

 

İstanbul Bayrak Direği Bakım

Firmamız, bayrak direklerinin üretim ve teslim aşamalarından sonra sağlık ve güvenlik mevzuatlarıyla uyumlu bir şekilde bakım ve onarım hizmetlerini de sunmaktadır.

Konu hakkında daha fazla bilgi almak ve sipariş oluşturmak için +90 (216) 606 02 37 veya +90 (551) 268 37 37 telefon numaralarından bizleri arayabilir, proje ve satış danışmanlarımızla görüşebilirsiniz.

 

 

 

Bayrak Direği İstanbul Avrupa Yakası | İstanbul Bayrak Direği Avrupa Yakası I Bayrak Direkleri İstanbul Avrupa Yakası | Paslanmaz Bayrak Direği İstanbul Avrupa Yakası | Paslanmaz Çelik Bayrak Direği İstanbul Avrupa Yakası | Krom Bayrak Direği İstanbul Avrupa Yakası | Dev Bayrak Direği İstanbul Avrupa Yakası | Bayrak Direği İmalatı İstanbul Avrupa Yakası | Galvanizli Bayrak Direği İstanbul Avrupa Yakası | Bayrak Direği Fiyatları İstanbul Avrupa Yakası | Bayrak Direği Firmaları İstanbul Avrupa Yakası I Bayrak Direği Yapan Firmalar İstanbul Avrupa Yakası I Balkon Bayrak Direği İstanbul Avrupa Yakası I Dev Bayrak Direği İstanbul Avrupa Yakası I Dev Bayrak Direkleri İstanbul Avrupa Yakası I Dev Bayrağı Fiyatları İstanbul Avrupa Yakası I Bina Cephesi Bayrak Direği I Alüminyum Bayrak Direği I Dış Mekan Bayrak Direği Fiyatları I Duvara Monte Bayrak Direği I Duvara Monte Bayrak Direği Fiyat I Duvar Tipi Bayrak Direği Fiyatları I Duvar Bayrak Direği I Duvar Tipi Bayrak Direği I En Ucuz Bayrak Direği I Galvaniz Bayrak Direği Fiyatları I Krom Çelik Bayrak Direği I Krom Bayrak Direği Fiyatı I Mezar Bayrak Direği I Nikelanjlı Bayrak Direği I Paslanmaz Çelik Bayrak Direği Fiyatları I Paslanmaz Bayrak Direği I Sandal Bayrak Direği I Sonsuz Dönerli Bayrak Direği I Şehitlik Bayrak Direği I Tekne Bayrak Direği I Teleskopik Bayrak Direği En Ucuz I Bayrak Direği Üreten Firmalar I Yüksek Bayrak Direği I Yelken Bayrak Direği I Bayrak Direği I Bayrak Direkleri I Paslanmaz Bayrak Direği I Paslanmaz Çelik Bayrak Direği I Galvaniz Bayrak Direği